GÜZEL SÖZLER

SEVGİLİYE GÜZEL SÖZLER

Aşıklar için süper bir sayfa hazırladık. Bu sayfamızda sevgilinize söyleyebileceğiniz çok güzel sözler bulabileceğiniz gibi, sevgilinize yollayabileceğiniz çok güzel kısa mesajlar da bulacaksınız. Kısacası bu sayfamızda sevgiliye güzel sözler ve sevgiliye güzel mesajları bir arada bulabilirsiniz. Sayfamızda yer alan bu güzel sözleri çok beğeneceğinizi ve çok beğendireceğinizi düşünüyoruz. Sayfamızda bulunan bu güzel sözleri ayrıca facebook ve twitterdan da paylaşacak ve çok beğeni alacaksınız. Sayfamıza siz de güzel söz ekleyebilir, görüş ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.

SEVGİLİYE ÇOK GÜZEL SÖZLER, ÇOK GÜZEL MESAJLAR

 • Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin. 
 • Gözle değil, ruhla görülendir aşk. Azap denizinden ruha sabır üfleyen bir dilde çıkan sevgi demetidir aşk. Aşk, onsuz olunamayacağını düşünenler için bulunmaz bir erdemdir. Yani, seninle çoğalan bir çağlayan…
 • Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum. 
 • Yağmurlu bir sabaha uyanmak. Şehir, işte şehir gülüm. Bütün çatılarında sen bulutu dolaşan. Sırlı ve ulvi bir geceden çıkmış savaşçı gibiyim şimdi. Bu tenhalık ve sessizlik ürkütüyor beni. Çünkü kulaklarımda çınlıyor sesin. Sesin ki, sesinle şekilleniyor yokluk içinde varlık, varlık içinde yokluk.
 • Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır. 
 • Cellatlar yine başladılar infaza herkes cezasını çekiyordu getirdiler bir günahkar dediler ne yapmış hırsızlık atın ateşe bir günahkar daha getirdiler dediler bu ne yapmış dediler yalan söylemiş onu da atın ateşe bir günahkar daha sordular bu ne yapmış dediler sevmiş bunu atmayın bu zaten yanmış 
 • Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin. Ama şunu unutma ki bir tanem; bir gün sen de seveceksin. 
 • Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi. Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. 
 • Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse bir daha asla doğmazdı. 
 • Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık senin gözünde değer kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum 
 • Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgâra dön, ordayım. 
 • Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. 
 • Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana. Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için 
 • Sevmiyorum seni deseydin keşke ta başından bağrıma taş basar seni unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla aşkımla yetmedi mi çektiklerim daha da mı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim.
 • Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana. 
Önceki sayfa 1 2 3 4 5

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Ramazanım seni çok ama çok seviyorum iyi ki tanıdım seni sen benim bu hayattaki tek varlığımsın her şeyim seni bana verene kurban olurum tek gerçeğim hayat arkadaşım eşim ailem çocuklarımın babası seni çok ama çok seviyorum.

 2. Gözlerin gözlerimde ellerin ellerimde kalbin içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece sen sonsuza kadar seveceğim Aşkım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu