Monthly Archives: Şubat 2014 »

BÜYÜLEYİCİ SÖZLER

BÜYÜLEYİCİ SÖZLER

Orjinal Sözler Şubat 27, 2014 2

Güzel sözler sayfaları hazırlamaya sizden gelen yorum ve eleştiriler doğrultusunda devam etmekteyiz. Sizler için en güzel sözlerden oluşan bir söz sayfası daha hazırladık. Bu sayfamızda büyüleyici sözleri bulacaksınız. Bu sayfamızda bulunan büyülü sözler her

Devamı »
MEVLANA AŞK SÖZLERİ

MEVLANA AŞK SÖZLERİ

Orjinal Sözler Şubat 21, 2014 24

Daha önce Mevlana hazretlerinin en güzel sözlerinden oluşan bir sayfa hazırlamıştık ve sizlerden çok beğeni ve güzel yorumlar aldık. Facebookta paylaştığınız Mevlana’nın etkileyici sözlerinin yer aldığı bu sayfamızdan sonra şimdi de sizlere Mevlana aşk

Devamı »
FELSEFİ SÖZLER

FELSEFİ SÖZLER

Orjinal Sözler Şubat 20, 2014 19

Anlamlı felsefi sözler sayfamız olarak içeriği etkileyici felsefi sözler, kaliteli felsefi sözler filozoflardan felsefi sözler olarak belirledik. Yukarıdan aşağıya doğru okuduğunuzda bu sayfamızda bulunan felsefi sözleri beğeneceğinize ya da beğenecek bazı sözler bulabileceğinize eminiz.

Devamı »
GEYİK SÖZLER

GEYİK SÖZLER

Orjinal Sözler Şubat 19, 2014 7

Sizi çok güldürecek sözlerle dolu sayfalar hazırlamaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda da sizler için çok komik geyik sözler hazırladık. Çok güleceğinize eminiz. Sayfamızı baştan sona okuyacaksınız ve bu süper komik geyik sözleri paylaşmak isteyeceksiniz.

Devamı »
CEMAL SÜREYYA SÖZLERİ

CEMAL SÜREYYA SÖZLERİ

Orjinal Sözler Şubat 5, 2014 22

En ünlü insanların sözlerinin bulunduğu sayfaları hazırlarken, ülkemizin yetiştirdiği laf üstatlarının en güzel sözlerinden bahsederken Cemal Süreyya’yı unutamazdık. Ülkemizin yetiştirdiği en büyük söz üstatlarından en büyük şairlerinden olan Cemal Süreyya’nın sözlerini bu sayfamızda yayınlıyoruz.

Devamı »
EDEBİ SÖZLER

EDEBİ SÖZLER

Orjinal Sözler Şubat 4, 2014 21

Sizler için harika güzel sözlerle dolu sayfalar yapmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda da sitemizde mutlaka bulunmasını istediğimiz ve zamanla da sürekli güncelleyerek yenileyeceğimiz bir söz buketi hazırladık. Bu sayfamız en güzel edebi sözler sayfası.

Devamı »